Żonkile i żółte balony zwieńczyły kampanię „Pola Nadziei” w Świebodzicach [FOTO]
Jesienią ubiegłego roku uczniowie Szkoły Podstawowej Integracyjnej im. H.Sienkiewicza w Świebodzicach zainicjowali w mieście akcję sadzenia cebulek żonkili. W ten sposób po raz 28. włączyli się w międzynarodową kampanię „Pola Nadziei”. W środę pojawili się na miejskim Rynku, aby podsumować akcję happeningiem i kwestą, rozdając kwiaty i żółte oraz niebieskie balony.
- Dochód z tegorocznej sprzedaży żonkili – symbolu nadziei i walki z chorobą – zostanie w całości przekazany Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci – informuje Miasto Świebodzice, które aktywnie włącza się do udziału w kampanii.
- Dochód z tegorocznej sprzedaży żonkili – symbolu nadziei i walki z chorobą – zostanie w całości przekazany Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci – informuje Miasto Świebodzice, które aktywnie włącza się do udziału w kampanii.
Żonkile symbolizują nadzieję oraz mają przypominać o ludziach chorych, cierpiących, oczekujących pomocy w najtrudniejszych chwilach życia.
fot. UM w Świebodzicach
Tagi:










