close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Zdrowe bieganie według Pana Jagody – spotkanie w Strzegomiu [AUDIO+FOTO]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2023-02-04
  • whatshot 850
Zdrowe bieganie według Pana Jagody – spotkanie w Strzegomiu [AUDIO+FOTO]

Sportowcy, trenerzy, ortopedzi i fizjoterapeuci – w sumie około 40 osób wzięło udział w warsztatach, które poprowadził znany trener biegania Maciej Jagusiak. Pan Jagoda – nazywany tak przez innych biegaczy – przeprowadził serię treningów i mówił o tym, jak biegać zdrowo i nie złapać kontuzji w pracy. Spotkanie odbyło się 4 lutego na sali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.

Maciej Jagusiak tłumaczy, że spotkanie zdominowała nauka prawidłowej postawy biegowej, wskazówki dotyczące rozgrzewki i ćwiczeń oraz tego, jak poprawnie siedzieć w pracy czy samochodzie.


 
Pan Jagoda od wielu lat dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. W Strzegomiu spotkał się z grupą zainteresowanych z całej Polski, którzy chcieli poprawić swoje umiejętności. Maciej Jagusiak pokazał, jak ważne jest rozgrzewanie przed bieganiem oraz jakie ćwiczenia można wykonać, aby zwiększyć wydolność i zminimalizować ryzyko kontuzji. Opowiedział również o tym, jak dostosować intensywność biegania do swoich możliwości.

Uczestnicy wydarzenia byli pod wrażeniem wiedzy i cennych porad Pana Jagody. Wielu zadeklarowało, że będzie stosować się do jego wskazówek.Ogólnie rzecz biorąc, wizyta Macieja Jagusiaka w Strzegomiu była dużym sukcesem i zainspirowała uczestników do dalszego rozwijania swoich umiejętności biegacza.

Zapraszamy do wysłuchania audycji z udziałem Pana Jagody i uczestników warsztatów:Tagi: