Żarowscy seniorzy rozpoczęli letni sezon sportowy dziesiątym turniejem w bule [FOTO]
Studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Żarowa po raz dziesiąty zorganizowali Wiosenny Turniej w Bule. Do rywalizacji zaprosili przyjaciół ze Świdnicy, Bielawy i Dzierżoniowa. Seniorzy musieli się wykazać ogromnym wyczuciem i precyzją, aby osiągnąć cel rozgrywki.
Podczas turnieju wszyscy seniorzy spisali się na medal. Drużynowo I miejsce zajęli słuchacze z UTW Dzierżoniów, II miejsce UTW Bielawa, III miejsce UTW Świdnica, a IV miejsce UTW Żarów. Uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, a zwycięskie drużyny puchary. Nagrody zawodnikom wręczał burmistrz Żarowa Przemysław Sikora.
Organizatorami turnieju byli UTW Żarów oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Rywalizacja była oficjalnym otwarciem letniego sezonu sportowego wśród żarowskich seniorów.
fot. Gmina Żarów
fot. Gmina Żarów
Tagi:










