close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Zagrali o Puchar Burmistrza Strzegomia [FOTO]

  • Sport
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-10-28
  • whatshot 378
Zagrali o Puchar Burmistrza Strzegomia [FOTO]

Zawodnicy z 8 szkół stanęli w szranki podczas Mistrzostw Gminy Strzegom Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Strzegomia. Najlepsza okazała się strzegomska „dwójka”. Nagrody indywidualne otrzymali Jakub Komorniczak, Ana Bernal-Staśkiewicz i Sebastian Wojciechowski.

Rozgrywki trwały 27 października na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. Do meczy swoje reprezentacje wystawiły następujące szkoły:

PSP 2 (dwie drużyny),
PSP 3,
PSP 4 (dwie drużyny),
PSP Kostrza,
PSP Jaroszów,
SSP Rogoźnica,
PSP Goczałków,
PSP Stanowice,
PSP Olszany.

Jedenaście drużyn zostało podzielonych na trzy grupy, które rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup i jedna drużyna z drugiego miejsca z najlepszym bilansem awansowały do półfinałów.


I miejsce zdobyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzegomiu, II miejsce przypadło zawodnikom z Publicznej Szkoły Podstawowej w Goczałkowie, a III lokata trafiła w ręce uczniów z Zespołu Szkół Podstawowych w Jaroszowie. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostrzy zdobyła IV miejsce.

Zawodnicy otrzymali również nagrody indywidualne. Tytuł „Najlepszy strzelec” przypadł Jakubowi Komorniczakowi, zaś „Najlepszym bramkarzem” została Ana Bernal-Staśkiewicz. W konkurencji „Najlepszy zawodnik” bezapelacyjnie wygrał Sebastian Wojciechowski.

Zespołom i zawodnikom gratulujemy!

Źródło: osir.strzegom.pl


Tagi: