Wędkarska rywalizacja z okazji Dnia Dziecka [FOTO]
53 najmłodszych miłośników wędkowania z gminy Strzegom wzięło udział w rywalizacji z okazji Dnia Dziecka. Okazją do tego był festyn, który odbył się 31 maja przy zbiorniku „Rekreacyjny”, a zorganizowali go członkowie Polskiego Związku Wędkarskiego koła Strzegom.
Nad zmaganiami zawodników w wieku do lat 14 czuwało jury i specjalna obsługa. Złoty medal zdobyła Alicja Gzyl, srebrny medal wywalczyła Amelka Czarnecka, a brązowy medal przypadł Fabianowi Franczakowi. Wyróżnienia za udział i zaangażowanie otrzymali również: Jakub Świerad, Dawid Chmieliński, Dominik Chmieliński, Igor Domański, Zuzanna Sutyła, Alan Zalle oraz Kacper Dąbrowski.
Wydarzenie wsparli sponsorzy – Gmina Strzegom oraz prywatni przedsiębiorcy.
- Dzięki Waszemu wsparciu każdy uczestnik otrzymał nagrodę, którą mógł samodzielnie wybrać (…). Największą nagrodą były uśmiechy dzieci i radość z wędkarskiej przygody – podkreślają organizatorzy i zapowiadają kolejny festyn za rok.
fot. Koło PZW Strzegom
Tagi:










