close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Trzecia runda Pucharu Narodów w WKKW już w ten weekend! [AUDIO]

Trzecia runda Pucharu Narodów w WKKW już w ten weekend! [AUDIO]

Rywalizacja drużynowa o Puchar Narodów oraz walka o medale Mistrzostw Polski w dyscyplinie WKKW od najbliższego czwartku rozegra się na hipodromie w Morawie, podczas zawodów Strzegom Horse Trials. Organizatorzy szykują niespodziankę dla dzieci – Strefę Małego Kibica.

Sezon rozgrywek w konkursie o Puchar Narodów wystartował w maju we włoskim Pratoni del Vivaro. Wyścig o cenne punkty toczy się podczas ośmiu turniejów rozgrywanych w Europie i jednego w Kanadzie. W czerwcu, w ramach zawodów Strzegom Horse Trials, rozstrzygnie się trzecia runda z serii.  

Przewodniczący komitetu organizacyjnego, Marcin Konarski zapewnia, że publiczność się nie zawiedzie, ponieważ na hipodromie w Morawie zostanie rozegranych dziesięć konkursów międzynarodowych od poziomu jednej do czterech gwiazdek oraz Mistrzostwa Polski seniorów, młodych jeźdźców i juniorów.


 
Marcin Konarski informuje, że wiele niespodzianek będzie czekało na dzieci, w tym Strefa Małego Kibica m.in. z możliwością przejażdżki na kucach.


 
Zawody odbędą się w terminie od 23 do 26 czerwca na hipodromie w Morawie koło Strzegomia. Wstęp na zawody jest bezpłatny.
 
Fot. Mariusz Chmieliński


Tagi: