close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Trwają wakacje, a w strzegomskich szkołach remonty i porządki [FOTO]

  • Oświata
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-08-19
  • whatshot 231
Trwają wakacje, a w strzegomskich szkołach remonty i porządki [FOTO]

Uczniowie korzystają z ostatnich dni wakacyjnej laby, a w placówkach oświatowych, w gminie Strzegom trwają przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego, w tym prace remontowe i porządkowe. Co udało się zrobić do tej pory?

Jak informują strzegomscy urzędnicy, w ramach prac remontowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie wykonano m.in.: renowację i malowanie pomieszczeń szkolnych i przedszkolnych; nasadzanie roślin w ogrodzie; renowację i malowanie ogrodzenia oraz urządzeń na placu zabaw.


- W PSP w Stanowicach pomalowano dwie sale lekcyjne i szkolną toaletę. W PSP w Kostrzy jeszcze w lipcu wyremontowano dwie sale lekcyjne. Roboty polegały na zbiciu zagrzybiałego tynku, uzupełnieniu braków oraz pomalowaniu ścian – tłumaczą pracownicy UM w Strzegomiu.

W PSP nr 2 przeprowadzono remont jednej z sal - malowanie i położenie paneli podłogowych. Z kolei w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Strzegomiu wykonano remont sali komputerowej i sali dla oddziału przedszkolnego.

Teraz pozostaje mieć nadzieję, że lepsze warunki pod względem estetyki i komfortu w szkole pozwolą uczniom skuteczniej zdobywać wiedzę oraz rozwijać swoje talenty.

Źródło: UM w Strzegomiu (opr. red.)


Tagi: