Świdnica Jest Kobietą! Wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet już 14 marca
14 marca sala I LO w Świdnicy zamieni się w centrum kobiecej energii, inspiracji i wzajemnego wsparcia. Świdnicka Rada Kobiet zaprasza na wydarzenie pod hasłem „Siła Kobiet, Głos Kobiet”, które łączy w sobie motywację, taniec, muzykę oraz ważne rozmowy o zdrowiu i rozwoju.
Organizatorki przygotowały bogaty program – od energetycznych warsztatów bachaty, przez wystąpienia motywacyjne, aż po recital muzyczny.
- Chcemy, aby każda kobieta, która nas odwiedzi, poczuła, że zasługuje na to, co najlepsze. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której Świdniczanki będą mogły wymienić się doświadczeniami, zainspirować do działania i po prostu spędzić czas w świetnej atmosferze – mówi Justyna Bereśniewicz ze Świdnickiej Rady Kobiet.
W programie m.in.: spotkanie z Olą Kot, znaną dziennikarką TVN, która opowie o budowaniu pewności siebie i jej drodze zawodowej, warsztaty Bachata Solo, które poprowadzi Marlena Chojecka z Chojecka Dance Academy oraz recital utalentowanej Pauliny Lendy.
W holu auli czekać będą na uczestniczki stoiska licznych partnerów m.in. dietetyczki Katarzyny Banaś, stowarzyszenia Amazonki, czy fotografki Małgorzaty Niewady.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem: wicemarszałek Sejmu RP Moniki Wielichowskiej, senator RP Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej oraz prezydent Świdnicy Beaty Moskal-Słaniewskiej, a także posła na Sejm RP Roberta Jagły.
Rok 2026 jest również ogłoszony Rokiem Profilaktyki Zdrowotnej, co znajdzie odzwierciedlenie w obecności organizacji takich jak Świdnickie Stowarzyszenie Amazonki, fundacji EndoMama czy Powiatowego Pogotowia Ratunkowego.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje wcześniejsza rejestracja za pomocą kodu QR dostępnego na plakatach lub na stronie: https://naszbiznes24.pl/swidnicki-dzien-kobiet-14-03-2026
fot. FB/Świdnicka Rada Kobiet
fot. FB/Świdnicka Rada Kobiet
Tagi:







