Sandra Golińska o jubileuszowym festiwalu skarbów ziemi w Strzegomiu [PODCAST+WIDEO]
Zbiory minerałów z całego świata ozdobią Święto Granitu Strzegomskiego w ramach 40. edycji Strzegomskiej Giełdy Minerałów. O historii wydarzenia, miejscu tegorocznej ekspozycji oraz jej ciekawostkach opowiedziała w audycji Na Każdy Temat Sandra Golińska – koordynatorka giełdy i jednocześnie członkini Towarzystwa Miłośników Ziemi Strzegomskiej.
Zapraszamy do wysłuchania i oglądania audycji:
Tagi:










