close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Ostatnie mieszkania „Na Parkowej” [FILM +FOTO]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-09-22
  • whatshot 891
Ostatnie mieszkania „Na Parkowej” [FILM +FOTO]

48 mieszkań, zamknięty teren i własne miejsce parkingowe to oferta nowo powstającego budynku wielorodzinnego "Na Parkowej" w Strzegomiu. Inwestorem jest lokalny przedsiębiorca, który postawił na nowoczesną architekturę i energooszczędne rozwiązania.

- Takiej inwestycji w sercu Strzegomia jeszcze nie było. Mówię to z pełną odpowiedzialnością, ponieważ inwestycję poprzedziliśmy badaniem rynku. Potencjalni klienci zgłosili potrzebę mieszkań, które dałyby możliwość wyboru między lokalami dwupoziomowymi i jednopoziomowymi, w tym z gwarancją miejsca parkingowego i zamkniętego, bezpiecznego terenu. Postanowiliśmy spełnić oczekiwania klientów i uzupełnić je o kilka użytecznych funkcji  - tłumaczy inwestor Mariusz Hypta, właściciel firmy HYPMAR.

Mieszkania dwupoziomowe będą posiadały przestronne tarasy, a jednopoziomowe dostęp do ogródka. Dodatkowym atutem będą miejsca parkingowe oraz garaże na zamkniętym terenie osiedla.

- Planujemy wykonać 72 stanowiska, w tym 25 garaży naziemnych, aby mieszkańcy nie mieli problemu z pozostawieniem swoich aut. Jest to współczynnik jeden - pięć w stosunku do liczby lokali mieszkalnych - tłumaczy Tomasz Drożdż, kierownik budowy budynku wielorodzinnego "Na Parkowej".

Obiekt powstaje w oparciu o nowoczesne technologie, co ma przełożyć się na bardzo niskie koszty użytkowania.
- Trójwarstwowe okna, skuteczne ograniczenie oddziaływania mostków termicznych, zastosowanie pompy ciepła to tylko niektóre zalety, które dadzą użytkownikom oszczędności rzędu kilkuset złotych rocznie w stosunku do tradycyjnych technologii. Chcemy także, aby mediami w budynku zarządzali mieszkańcy, co także wpłynie na minimalizację kosztów utrzymania - dodaje właściciel firmy HYPMAR.

Oddanie budynku mieszkańcom zaplanowane jest na koniec przyszłego roku, a mimo to wolnych pozostało już tylko 16 mieszkań.
 
Artykuł sponsorowany


Tagi: