close
Tanie Zaakwaterowanie

Tworzymy Twoje Radio

Tworzymy bardzo lokalne radio. Codziennie mówimy "dzień dobry" mieszkańcom Strzegomia, Świdnicy, Świebodzic, Dobromierza, Żarowa, Jaworzyny Śląskiej i Udanina. Jesteśmy stąd! Znamy zagadnienia i problemy, ale także najlepsze strony regionu. Nadajemy przez 24 godziny na dobę. Do usłyszenia!

Ludzie radia

Adrian Pietraszek

adrian@radiosudety24.pl

Z radiem budzi się i zasypia. Jeśli ktoś kazałby mu robić coś innego, przeszedłby na wcześniejszą emeryturę. Prywatnie miłośnik jeansowych koszul, mocnej kawy i uniesień.

Leonard Jakuszczonek

leonard@radiosudety24.pl

Słuchaczki uwielbiają jego głos. W branży radiowej jest od zawsze. Potrafi rozmawiać dosłownie z każdym. Do swoich opinii przekona największego niedowiarka. Bezczelnie inteligentny!

Piotr Szmidt

piotr@radiosudety24.pl

Kolekcjonowanie płyt, słuchanie muzyki, wyjazdy na koncerty to jego żywioł. W swoich audycjach prezentuje różne odcienie muzyki metalowej - w każdy piątek od 21.00.

Maciej Baranowicz

maciej@radiosudety24.pl

Młody, przystojny, inteligentny i najbardziej ogranięty ze wszystkich. Studiuje dziennikarstwo, zna się na muzyce i sporcie.

Krzysztof Kalinowski

Strzegomskie Centrum Kultury

Facet kulturalny, oczytany i elegancki. Potrafi naśladować różne postaci, zna się na książce, kinie i ma gadane w Coolturce Radia Sudety 24.

Ernest Ziemianowicz

prawnik@radiosudety24.pl

Adwokat. Dużo słucha, czyta i pyta, a słuchaczom doradza, jak poradzić sobie z bezprawiem w audycji Masz Prawo Wiedzieć.

Krzysztof Kaszub

Audycja: Tajemnice Ziemi Sudeckiej

Autor publikacji i przewodników. Penetruje archiwa i odkrywa nieznane wątki historyczne m.in. w weekendy tuż po 9.00.

Tomasz Strzelczyk

Audycja: Smakosfera

Kucharz z pasją. Nie boi się eksperymentów kulinarnych i szalonych połączeń smaków. Zawsze ma pomysł na... Do usłyszenia codziennie o 12:30.

Janek Kubiak

Audycja: Spotkania

Kleryk, duchowy brat słuchaczy. Dostrzega dobro – nie tylko tam, gdzie jest ono oczywiste. Dzieli się czymś więcej, niż tylko słowem w niedzielę o 10:15.

Łukasz Schneider

Audycja: Hit Player

Głowę ma zawsze pełną muzycznych propozycji. Za konsolą czuje się, jak "ryba w wodzie", co można usłyszeć codziennie o 20.15 i 21:15.