Kto zagra na Dniach Świebodzic? Organizatorzy zaprezentowali program i listę artystów [FOTO]
Tegoroczne Dni Świebodzic odbędą się w dniach 4–5 lipca na stadionie miejskim przy ulicy Rekreacyjnej 1. Na plenerowej scenie pojawią się artyści reprezentujący różne gatunki muzyczne – od popu i rocka, przez disco polo, aż po rap.
Z opublikowanego przez organizatorów programu wynika, że muzyczne atrakcje rozpoczną się w sobotę, 4 lipca. Wieczorem przed publicznością wystąpią raper Tymek (18:30), szczeciński artysta Sobota (20:00) oraz formacja Piękni i Młodzi Dawid Narożny (21:00). Wcześniej zaplanowano także występy młodych artystów ze świebodzickich szkół i przedszkoli, wręczenie wyróżnień dla lokalnych sportowców, uhonorowanie zagranicznych miast partnerskich przez burmistrza Świebodzic, taneczne show Tomasza Jaszewskiego oraz uroczyste otwarcie święta miasta.
Niedziela, 5 lipca, upłynie pod znakiem kolejnych koncertów. Na scenie pojawi się Blanka (19:30), która zdobyła ogólnopolską popularność dzięki przebojowi „Solo”, a także zespół Łzy (20:30), znany m.in. z hitu „Agnieszka”. W programie znalazły się również występy lokalnych zespołów - Świebodziczanie, Najlepszy Tim, Nie Pytaj oraz konkursy dla publiczności.
Organizatorzy przygotowali także wesołe miasteczko i dodatkowe atrakcje towarzyszące. Wstęp jest nieodpłatny.
fot. archiwum Radia Sudety 24 / Sebastian Tyniecki, UM w Świebodzicach
Z opublikowanego przez organizatorów programu wynika, że muzyczne atrakcje rozpoczną się w sobotę, 4 lipca. Wieczorem przed publicznością wystąpią raper Tymek (18:30), szczeciński artysta Sobota (20:00) oraz formacja Piękni i Młodzi Dawid Narożny (21:00). Wcześniej zaplanowano także występy młodych artystów ze świebodzickich szkół i przedszkoli, wręczenie wyróżnień dla lokalnych sportowców, uhonorowanie zagranicznych miast partnerskich przez burmistrza Świebodzic, taneczne show Tomasza Jaszewskiego oraz uroczyste otwarcie święta miasta.
Niedziela, 5 lipca, upłynie pod znakiem kolejnych koncertów. Na scenie pojawi się Blanka (19:30), która zdobyła ogólnopolską popularność dzięki przebojowi „Solo”, a także zespół Łzy (20:30), znany m.in. z hitu „Agnieszka”. W programie znalazły się również występy lokalnych zespołów - Świebodziczanie, Najlepszy Tim, Nie Pytaj oraz konkursy dla publiczności.
Organizatorzy przygotowali także wesołe miasteczko i dodatkowe atrakcje towarzyszące. Wstęp jest nieodpłatny.
fot. archiwum Radia Sudety 24 / Sebastian Tyniecki, UM w Świebodzicach
Tagi:










