close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Koncert Ralpha Kaminskiego otworzył Świdnickie Recenzje Muzyczne [AUDIO+FOTO]

  • Kultura
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-12-22
  • whatshot 302
Koncert Ralpha Kaminskiego otworzył Świdnickie Recenzje Muzyczne [AUDIO+FOTO]

W niedzielny wieczór w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury wystąpił Ralph Kaminski z zespołem. Ich przyjazd został zaplanowany dzięki lokalnym fanom, którzy wzięli udział w konkursie na najlepsze Świdnickie Recenzje Muzyczne. Obecnie trwa nabór do kolejnej edycji.

- W tym roku rozpoczęliśmy 7. edycję Świdnickich Recenzji Muzycznych – mówi Bartosz Łabuda ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.Tegoroczny projekt otworzył występ Ralpha Kamińskiego z zespołem. – Koncert nawiązywał do twórczości „Kory” Jackowskiej i Maanamu – tłumaczy Bartosz Łabuda.


Prawdziwie muzycznym miesiącem w Świdnicy będzie nadchodzący styczeń. Wówczas na scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury pojawią się lokalni artyści: Michał Kulniew, Natalia Widuto, Szymon Wiraszka oraz wokalistki Studia Piosenki “La Chanson” z Młodzieżowego Domu Kultury. Bartosz Łabuda zapowiada, że to dopiero początek noworocznych spotkań z artystami.


Zaplanowane na początek przyszłego roku warsztaty z pisania recenzji mogą się przydać tym, którzy do 23 stycznia zechcą przesłać teksty konkursowe, pomagające zaplanować repertuar muzyczny ŚOK.

Fot.: ŚOK / Justyna Kluka


Tagi: