close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Im mniej polityki w samorządzie, tym lepiej! [AUDIO+WIDEO]

Im mniej polityki w samorządzie, tym lepiej! [AUDIO+WIDEO]

Założenia, koncepcja ideowa oraz plan na politykę lokalną Nowej Lewicy były tematami Rozmowy Dnia, w której gościł nowo powołany przewodniczący partii w powiecie świdnickim – Krystian Werecki.

Nowa Lewica ma charakter centrolewicowy i powstała w wyniku połączenia Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Wiosny. – Wydaje mi się, że z tej mieszanki powstanie naprawdę coś dobrego – mówi Krystian Werecki.

 
Lider Nowej Lewicy w powiecie świdnickim nie ukrywa, że w strukturze partii bliżej mu do ideologii Sojuszu Lewicy Demokratycznej, choć podoba mu się konsekwentność i odwaga wśród członków Wiosny, wchodzących teraz w skład nowej partii.

 
Obecnie Nowa Lewica liczy w powiecie świdnickim ponad 100 członków. Aby być jeszcze bliżej mieszkańców regionu jej lider zapowiada otwarcie biur partii m.in. w Strzegomiu i Świebodzicach.

 
Krystian Werecki zapowiada także, że powstanie lokalna odsłona programu wyborczego Nowej Lewicy i dodaje, że im mniej polityki w samorządzie, tym lepiej.Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania całej audycji:


Tagi: