Gmina Strzegom na mapie aplikacji dla miłośników gier terenowych i eksploracji
Gmina Strzegom dołączyła do projektu opartego na aplikacji mobilnej, która łączy elementy gry terenowej, eksploracji oraz rywalizacji. Jak informuje Małgorzata Kus-Pożoga, naczelniczka Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, jest to propozycja dla mieszkańców i turystów, zachęcająca do aktywnego odkrywania lokalnych przestrzeni.
- Na mapie aplikacji są miejsca, w których można podejmować wyzwania, zdobywać punkty i rywalizować. Chcieliśmy wyjść w ten sposób do osób zainteresowanych nowoczesną formą odkrywania uroków miasta. Jest to już nasza kolejna propozycja po uruchomionej w 2024 roku aplikacji Questy – podkreśla szefowa promocji.
Aplikacja jest dostępna bezpłatnie i można ją pobrać na urządzenie ze strony: https://www.gomeetify.pl/
Tagi:










