close
Tanie Zaakwaterowanie
userad56
Reklama
userad57
Reklama
userad58
Reklama
userad59
Reklama
userad60
Reklama
userad61
Reklama
userad62
Reklama

Gmina Strzegom na mapie aplikacji dla miłośników gier terenowych i eksploracji

  • Kultura
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2026-04-30
  • whatshot 249
Gmina Strzegom na mapie aplikacji dla miłośników gier terenowych i eksploracji

Gmina Strzegom dołączyła do projektu opartego na aplikacji mobilnej, która łączy elementy gry terenowej, eksploracji oraz rywalizacji. Jak informuje Małgorzata Kus-Pożoga, naczelniczka Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Strzegomiu, jest to propozycja dla mieszkańców i turystów, zachęcająca do aktywnego odkrywania lokalnych przestrzeni.

- Na mapie aplikacji są miejsca, w których można podejmować wyzwania, zdobywać punkty i rywalizować. Chcieliśmy wyjść w ten sposób do osób zainteresowanych nowoczesną formą odkrywania uroków miasta. Jest to już nasza kolejna propozycja po uruchomionej w 2024 roku aplikacji Questy – podkreśla szefowa promocji.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie i można ją pobrać na urządzenie ze strony: https://www.gomeetify.pl/


Tagi: