• Sport
  • person Radio Sudety 24
  • date_range 2021-11-30
  • whatshot 233

Ogromnym sukcesem dla Julii Herbut, zawodniczki AKS Strzegom, zakończyły się rozgrywane w miniony weekend Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo, w Pile. Mieszkanka Jaworzyny Śląskiej wywalczyła złoty medal w swojej kategorii. Uhonorowany

• Goście Radia
  • Aktualności
  • Sport
  • date_range 2021-11-29
  • whatshot 187

Przygodę z wyciskaniem sztangi leżąc rozpoczęła pod koniec 2019 roku, a kilka tygodni temu została trzecią juniorką globu w swojej kategorii wagowej. Oto historia utalentowanej medalistki mistrzostw świata - Martyny Janaszek, która pomimo młodego

• Sport
  • date_range 2021-11-17
  • whatshot 182

Sukcesem zakończył się start żarowianki w mistrzostwach świata, w wyciskaniu sztangi leżąc na Litwie. Martyna Janaszek, reprezentująca barwy Klubu Sportowego Start Strzegom zdobyła brązowy medal. - Bardzo cieszę się z osiągniętego rezultatu,

• Sport
  • date_range 2021-10-12
  • whatshot 192

Niemal 400 koni na starcie, 12 konkursów, gorące sportowe nazwiska i okazja do świętowania – Strzegom October Festival, jubileuszowa, pięćdziesiąta edycja strzegomskich zawodów już od środy na hipodromie w Morawie. Strzegom October Festival

• Sport
  • date_range 2021-10-11
  • whatshot 526

Organizowana od wielu lat rywalizacja w dyscyplinie Wszechstronnego Konia Wierzchowego w Morawie sprowadza najlepszych zawodników na świecie i sprawia, że gmina Strzegom staje się stolicą europejskiego jeździectwa. O szczegółach najbliższego,

• Sport
  • date_range 2021-10-05
  • whatshot 499

Szykuje się zabawa dla całej rodziny podczas mistrzostw Świdnicy w biegu na orientację. Będzie można sprawdzić swoją kondycję, trafność podejmowanych decyzji oraz umiejętność czytania mapy. Ruszyły zapisy. Tym razem zawody zorganizowane

• Sport
  • date_range 2021-09-26
  • whatshot 423

Wymarzona pogoda towarzyszyła uczestnikom 6. edycji Żarowskich Biegów Strefowych. W imprezie wzięła udział rekordowa liczba 273 uczestników. Biegacze mieli do pokonania trasy o długości pięciu lub dziesięciu kilometrów ulicami Żarowa. Wielu

• whatshot 365

Zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych w gminie Świdnica są ważnym sprawdzianem sprawności organizacyjnej i bojowej. Po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa do rywalizacji w Grodziszczu stanęło 15 drużyn.

• Sport
  • date_range 2021-08-22
  • whatshot 582

Nicolai Aldinger na 11-letnim koniu Timmo wygrał klasę CCI4*-S, najwyższy rangą konkurs rozgrywany podczas zawodów Strzegom Summer Tour. Polka Julia Gillmaier triumfuje w „trzech gwiazdkach".   Nicolai Aldinger, który po dwóch próbach był

• Sport
  • date_range 2021-08-19
  • whatshot 509

Jeszcze nie opadły sportowe emocje po rozgrywanych niedawno Mistrzostwach Europy Kuców, a w Morawie już szykuje się kolejny międzynarodowy turniej jeździecki. W piątek startują zawody Strzegom Summer Tour - sztandarowa impreza w wakacyjnym kalendarzu