- Aktualności
Jak rozmawiać z pracownikiem w trakcie choroby i jak skutecznie wspierać go po powrocie do pracy – to jedne z kluczowych tematów szkolenia zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Za Horyzont” w Strzegomiu. W spotkaniu uczestniczyli dyrektorzy placówek
- Styl Życia
Dbałość o zdrowie powinna być istotnym elementem życia każdego człowieka niezależnie od wieku. W środowy poranek 11 lutego, w Światowym Dniu Chorego, z seniorami ze strzegomskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkały się Sylwia
- Aktualności
- Styl Życia
Rak piersi to wciąż najczęstszy nowotwór u kobiet, ale dzięki profilaktyce można go skutecznie wyleczyć. O tym, jak dbać o zdrowie, wykonywać badania i nie lekceważyć objawów, opowiada dr n. med. Filip Kubiaczyk podczas cyklu otwartych spotkań
- Goście Radia
Różowy październik to miesiąc świadomości raka piersi. Z tej okazji w audycji Na Każdy Temat wzięły udział Sylwia Witka i Grażyna Przybyło ze Stowarzyszenia "Za Horyzont". Opowiedziały o własnych doświadczeniach, które stały się impulsem
- Aktualności
- Styl Życia
Październik jest miesiącem świadomości raka piersi. To doskonała okazja, by przypomnieć o znaczeniu profilaktyki. Z tej okazji Stowarzyszenie „Kompas” z Goczałkowa zorganizowało Spacer Mocy Kobiet, którego celem była promocja wczesnego wykrywania
- Aktualności
- Sport
Październik to miesiąc świadomości raka piersi – idealny czas, by przypomnieć o profilaktyce! Z tej okazji Stowarzyszenie "Kompas" z Goczałkowa organizuje Spacer Mocy Kobiet, którego celem jest nagłośnienie znaczenia wczesnego wykrywania nowotworów
- Aktualności
W sobotnie popołudnie 19 lipca strzegomscy wolontariusze po raz kolejny połączyli siły, organizując koncert charytatywny na rzecz Anny Dudek. Mimo wakacyjnego okresu, wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy kolejny raz udowodnili,
- Aktualności
W sobotę 15 marca w Strzegomskim Centrum Kultury odbyła się szósta edycja konferencji religijnej „Córka Króla”. Jej hasłem był „dotyk”. Koordynatorka konferencji i jedna z prelegentek - Agnieszka Lesiów podkreśla, że tegoroczne spotkanie
- Aktualności
- Styl Życia
Spotkanie dla kobiet z okazji zbliżającego się ich święta odbyło się w strzegomskim magistracie w czwartkowe popołudnie 6 marca. Sylwia Witka i Grażyna Przybyło ze stowarzyszenia Za Horyzont opowiedziały o profilaktyce raka piersi. Wizażystka
- Aktualności
Członkinie strzegomskiego stowarzyszenia Za Horyzont można spotkać w wielu miejscach gminy Strzegom. Na stołach prezentują modele do nauki samobadania piersi, a same chętnie dzielą się wiedzą na temat profilaktyki nowotworowej. Wraz z Urzędem



