• Sport
  • person Radio Sudety 24
  • date_range 2021-12-12
  • whatshot 221

14 reprezentantów sekcji judo AKS Strzegom wzięło udział zawodach Super Ligi Judo w Oleśnicy. 12 grudnia br. zawodnicy wywalczyli 3 złote, 6 srebrnych i 4 brązowe medale, pomimo ponad pół tysięcznej konkurencji z kilkudziesięciu klubów w kraju.   Na

• Sport
  • date_range 2021-11-30
  • whatshot 233

Ogromnym sukcesem dla Julii Herbut, zawodniczki AKS Strzegom, zakończyły się rozgrywane w miniony weekend Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Judo, w Pile. Mieszkanka Jaworzyny Śląskiej wywalczyła złoty medal w swojej kategorii. Uhonorowany

• Sport
  • date_range 2021-10-27
  • whatshot 228

XVII Rawicki Turniej Judo pozwolił wykazać się zawodnikom sekcji AKS Strzegom po covidowej przerwie. Młodzi sportowcy, pod okiem trenerów Krzysztofa Poterały i Józefa Smotera, zdobyli medale i osiągnęli niezłe lokaty.   - Jak co roku turniej

• Sport
  • date_range 2021-05-16
  • whatshot 613

Mecz 26 kolejki sezonu rozgrywkowego 2020/21 rundy wiosennej w ramach IV ligi przyniósł wiele niespodzianek. 15 maja AKS Granit Strzegom S.A. wygrał z Bielawianką Bielawa, z wynikiem 2:0. Mecz, odbywający się w ramach Kolei Dolnośląskich IV

• Aktualności
  • Sport
  • date_range 2021-05-10
  • whatshot 341

Nikola Kamińska i Zuzanna Oleksiuk, reprezentujące barwy AKS Strzegom, zakwalifikowały się do Mistrzostw Polski w judo. Dziewczęta zajęły II i III miejsce w eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.   - Zawody odbyły się w 8 maja br.

• Goście Radia
  • Sport
  • date_range 2021-04-12
  • whatshot 900

Przygodę z piłką rozpoczął w 1963 roku, jako trampkarz w AKS Strzegom, a od 1987 roku stał się aktywnym działaczem klubu, wspierającym go po dzień dzisiejszy. Mowa o Zdzisławie Szpaku - „Prezesie”, który gościł w audycji To Warto Wiedzieć. -

• Sport
  • date_range 2021-03-31
  • whatshot 593

31 marca gościem audycji To Warto Wiedzieć była Martyna Janaszek, reprezentantka kadry narodowej. 16-letnia mistrzyni Pucharu Polski w Wyciskaniu Klasycznym oraz mistrzyni Dolnego Śląska w judo opowiedziała o swojej karierze, którą rozpoczęła

• Sport
  • whatshot 385

- W tym roku mija dokładnie 15 lat, od kiedy przejąłem stanowisko po poprzednim prezesie, więc jest to piękna rocznica i czas, aby usunąć się trochę w cień – wskazał w Rozmowie Dnia Wiesław Witkowski, podsumowując swoje ustąpienie ze stanowiska

• date_range 2020-09-21
  • whatshot 422

21 września gościem Rozmowy Dnia był Wiesław Witkowski, wiceburmistrz Strzegomia. Włodarz zachęcał do udziału w trwających programach proekologicznych, mających na celu wymianę kotłów na paliwa stałe, na ekologiczne źródła ciepła. Gość